Ciepło do Waszych domów już od 1978 roku!
Kontakty

System ogrzewania INFRAHEAT jest bezpiecznym i wygodnym oraz oszczędzającym energię i przestrzeń! Nie ma związanych z wodą awarii – ani pleśni, ani problemów z alergią na kurz! Czy chcesz jednocześnie oświetlać i ogrzewać jedno i to samo pomieszczenie? Wtedy dobrym rozwiązaniem jest oprawa oświetleniowa z grzejnikiem INFRAHEAT.

Do rodziny wyrobów Spółki Polarheat Oy należą elementy grzejne Infraheat, urządzenia regulujące, kable grzejne, oprawy oświetleniowe z grzejnikiem, panele grzewcze o niskiej, średniej i dużej mocy oraz systemy ogrzewania podłogowego. Nasze wyroby spełniają wymagania stawiane w zakresie skuteczności energetycznej do domów o małym zużyciu energii. Asortyment naszych wyrobów jest w stanie spełnić każde zapotrzebowanie, związane z ogrzewaniem zarówno małych domów, jak i dużych pomieszczeń produkcyjnych i użytku publicznego.

Nasz dział sprzedaży znajduje się w Oulu, jednakże wyświadczamy nasze usługi w całej Finlandii i z przyjemnością rozstrzygniemy razem z Tobą, każde, nawet indywidualne, problemy, związane z ogrzewaniem, skontaktuj się z nami!

Skutecznie oszczędzające koszty i bezpieczne ogrzewanie podłogowe Infraheat

Dom dobrze ogrzewany z punktu widzenia komfortowości mieszkalnej można uważać za doskonałe rozwiązanie. Większa część ciepła ogrzewania podłogowego jest wytwarzana prądem nocnym w taryfie ulgowej i akumulowane w betonie ciepło w okresie dziennym jest emitowane do powietrza pokojowego. Wytwarzane ciepło przeważnie jest emitowane powierzchnią podłogi.

Ogrzewanie sufitowe jest wygodnym i komfortowym rodzajem ogrzewania

Wspólne wykorzystanie podłogowego i sufitowego ogrzewania szczególnie nadaje się do użytkowania w nowych domach jednorodzinnych. Choć mówimy o wysokiej klasie komfortowości mieszkania, zarówno koszty nabycia jak i użytkowania tego ogrzewania nie są wysokie.

Promiennik ciepła w podczerwieni jest skutecznym w oszczędzaniu kosztów i łatwo montowanym grzejnikiem

Promiennik ciepła w podczerwieni jest skutecznym w oszczędzaniu kosztów i łatwo montowanym grzejnikiem, szczególnie w miejscach, w których chcą uniknąć przeprowadzenia dużego remontu. Promienniki mogą być zainstalowane, na przykład, w górnej części okna, gdzie nie będą osłanianie przez meble, tzn. w miejscu, wolnym od obecności ludzi i w którym małe dzieci nie będą mogły dosięgnąć do nich ręką.

Kontakt z nami

Polarheat Oy
Uusikatu 23
90100 Oulu